About Us

MISSION & VISION

Fiberglass tekne alanında 2008 yılından bu yana hizmet veren SOVO, Fiberglass Tekne ürünlerini yüksek kalite standartlarında üreterek Antalya’da Akdeniz iklim şartlarına göre özel tasarlanan ürünler imal etmektedir. Ürünlerimiz Akdeniz’in yanı sıra ege denizinde de tercih edilen marka olmayı başarmıştır.
Yurtiçinde gururla satışa sunduğumuz teknelerimiz; kullanılan malzemelerin yüksek kalitesi sayesinde, kullanım alanlarında olabilecek çevre etkilerine karşı son derece dayanıklı olarak kullanıma sunulmaktadır.
Patentli ürünlerimizin satışını yapmakta olan firmamız, yapmış olduğu geliştirme çalışmaları ile her geçen gün, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi kalıcı bir görev olarak benimsemiştir. 450m2 kapalı, 750m2 açık alanda imalatını yapmakta olduğumuz ürünlerimizde hedef hızlı, seri üretim ve özellikle ‘’KALİTE’’dir
Estetik görünüş ve modern tasarımlarımız ile tüm ürünlerimizi SOVO güvencesi altında sektörde oldukça önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız. Fiberglass tekne alanında sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemekte olan firmamız sektörde yerini korumayı, yapmış olduğu ve yapacağı çalışmaları ile sürdürecektir. Yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda en üstün kalitede ürünü en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmek amacındadır.


OUR MISSION

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda müşteri memnuniyetini esas almaktır. Bunu müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlayarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını maksimum fayda oluşturacak şekilde karşılanmasını sağlamak ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurarak başarmaya devam etmektir. Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yüksek standartlar koyup, bu standartlara karşı sorumluluğumuzun bilincinde değerlere bağlı olarak çalışmamızı sürdürmekteyiz.

OUR VISION

Faaliyet gösterdiği alanlarda ülkemizin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, Global bir şirket olmak.